Zubař, který přijímá nové pacienty

Dávno odzvonilo dobám, kdy jít k zubaři byl téměř hrdinský čin. Otevřete ústa! Zubařka koukla svým zkušeným okem, zjistila na první pohled pár kazů a pustila se do práce. Z úst vytékaly sliny, z očních důlků bolestí lezly bulvy a pod kanonádou dotazů jste se ještě snažili odpovídat i s vrtačkou v zubu. Zásadně prováděla všechny zákroky bez umrtvení, takže jste sice neměli hubu zcepenělou, zato jste byli mrtví neskutečnou bolestí po opravě tří kazů najednou. Že trhání zubu je práce pro zubaře chirurga? V tom byla naše zubařka mistr.

zub

Čím více zaklíněný zub, čím delší kořen, tím větší pobrala elán do své práce. A lokální anestezie? O tom se vám ani nezdálo, ani na váš nesmělý dotaz neodpověděla a už se s chutí chopila svého vercajku a pustila se do díla. Slabší kusy odpadaly přímo v křesle, otužilí si „lízali rány“ doma ještě několik dní. Postupem času paní doktorku opouštěl zrak a ruka dostala silný třes. S drastickými postupy ošetření jste již počítali, ale nyní přibyl ještě strach, abyste náhodou nepřišli omylem o zdravý zub, nebo neskončili s dírou v čelisti. Od té doby uplynul už nějaký čas a poměry se radikálně změnily. Ošetření je prakticky bezbolestné, rozfázované do více termínů, diagnostické metody jsou neskutečně přesné, prostě dnes jít k zubaři je vlastně radost.

čištění zubů

Ale vyvstal nám tu nový problém. Zubaři prakticky vymizeli, je jich jako šafránu, prostě dříve se snadněji vystála fronta na banány, než dnes na zubaře. V mnoha městech lidé vzpomínají s láskou na zubařky kruťasky a protože nemají kam jít se svojí bolavou šestkou, snaží se urputně napodobit její metody a sami zkouší instalatérským nářadím vyrvat si zub před zrcadlem. Neskutečná bolest zubu je žene do kouta a celodenní obvolávání dentistů je už psychicky totálně vyčerpalo. Ale pro všechny je tu přitom řešení. Zubař Praha přijímá nové pacienty clinicplus.cz. Praha je dostupná pro spoustu pacientů a na ně už čeká hotový ráj v podobě pravidelných prohlídek, moderní diagnostiky, bezbolestného ošetření, objednávkového systému a spousty dalších vychytávek. Žádné trápení, vaše zuby budou v nejlepší péči, bez stresu a obav z bolesti.

Author: