Všechny možné lustry najdete u nás


Chcete mít designový domov podle posledních trendů? Nebo se vám prostě jen líbí lustr na lanku Light4home? Vypadá velmi hezky, k dispozici je mnoho druhů – různá barevná provedení, délky, typy a v neposlední řadě máme v e-shopu mnoho stylů. Máte rádi moderní dekorace? Pak určitě oceníte širokou nabídku svítidel do vaší domácnosti. Najdete u nás klasické lustry, i designové skvosty. Většina lidí má lustr v každé místnosti – v ložnici, obývacím pokoji, kuchyni a samozřejmě i v koupelně. Správně zvolený lustr dokáže změnit místnost k nepoznání. Pokud nechcete, aby byl výrazným doplňkem, můžete vybrat nějaký nenápadný. Takové se zpravidla používají v už tak dost dekorovaných interiérech.

lustr na lanku

Jak vybrat ten správný?

Prvním krokem je vybrat místnost, kam lustr vybíráte. Do koupelny si těžko dáte látkový, který snadno nasákne vlhkost.

Zvolit správný materiál
Správně zvolený materiál je základem pro výběr vhodného lustru. Máte rádi kov? Chcete látkové stínidlo? Nebo preferujete dřevo? Všechny u nás najdete.

Typ lustru
Vybíráte si lustr do masážního salonu nebo do restaurace? Různé salony zvládnou i okázalý křišťálový lustr, kdežto do obchodu je lepší zvolit nějaký střídmější. Vždy ale samozřejmě záleží na vašem vkusu.

Nechcete zdlouhavě lustr čistit?
Zvolte praktičtější materiál a jednodušší stínění.

Velmi moderní provedení v podobě lustrů na lanku u nás najdete v nepřeberném množství různých variant. Není jednoduché vybrat jen jeden, co si rovnou vybrat lustry do celé vaší domácnosti?

moderní lustr

Hledejte jednoduše
Hledáním správného lustru nemusíte strávit hodiny. Filtrujte jednoduše podle toho, co hledáte.
– styl lustru
– barvy
– tvary lamp
– počet žárovek

Pravidelně pro vás připravujeme různé akce, u kterých se opravdu vyplatí nakoupit. Za krásné lustry nemusíte utratit majlant. Naše lustry jsou kvalitní a přesto za příznivé ceny.

Author: