Okamžitá možnost bydlení za rozumnou pořizovací cenu

Mobilní domy jsou plnohodnotné bydlení o velikosti kolem 40 m2, které v sobě ukrývá kompletní vnitřní vybavení, vytápění na elektřinu nebo tuhá paliva a napojením na všechny potřebné sítě. Jejich jedinečnost je v rychlosti bydlení, které nabízí k nastěhování téměř okamžitě. Jediné co k tomu potřebujete je vlastnit pozemek pro umístění objektu.

mobilní domy

Ideální variantou pro bydlení na krátkou dobu
Největší skupinou zájemců o tento typ bydlení jsou lidé, kteří musí řešit náhlou změnu své bytové situace a potřebují na určitý čas přechodné bydlení. Lidé, kteří přišli o vlastní bydlení nebo chtějí začít stavět dům a musí prodat byt, aby mohli stavbu rodinného objektu zafinancovat. Ideální variantou je pak právě mobilní dům, se kterým získají na potřebnou dobu zázemí s veškerým vybavením a nábytek, který je k plnohodnotnému životu potřeba. Pokud se rozhodnete stavět rodinný dům, je umístění tohoto objektu v blízkosti stavby velmi přínosné. Můžete celou dobu dohlížet na průběh stavby a mít její průběh zcela pod kontrolou. Po dokončení stavby, můžete tento objekt opět prodat.

domek

K rekreaci
Tento druh objektu ovšem nemusí vždy sloužit k trvalému bydlení, ideální je například i pro zahrádkáře, kteří se rozhodli, že svou zahrádku budou v letních měsících využívat také k rekreaci a potřebují vhodné přístřeší. Využívají pak daný objekt k přespávání o víkendech a dovolených nebo jej využívají k odpočinku během práce na zahrádce a ukrytí před deštěm. Pro tyto účely se hodí spíše menší objekty kolem 20 m2.

Pronájem turistům
Objekt pak v neposlední řadě můžete využít i k pronájmu.Na mnoha místech v České Republice, zejména pak v turistických oblastech, najdete mnoho kempů nebo soukromých pozemků právě s tímto druhem ubytování. Jsou první volbou pro provozovatele, kteří upřednostňují hotové řešení a rychlost samotné realizace před výstavbou na míru.

Author: