Obálky mnoha možností


Díky různým drobnostem je možné si celkem významným způsobem ušetřit spoustu času a také si vše zorganizovat tak, aby nám to vyhovovalo po všech stránkách.
· Jednou z takových záležitostí, kterou jistě každý ocení, jsou i lepící sáčky.
· Jsou to v podstatě nalepovací průhledné obálky, které se dají využít rozličným způsobem.
hnědý papírový sáček
Jsou vhodné kupříkladu jako obálky na dokumenty pro zásilkové obchody na nalepení na balík.Do těchto obálek se mohou vložit faktury, dodací listy nebo návody k použití. V podstatě tam mohou být jakékoliv důležité informace. Obálky mají vysoce lepivou spodní část, která zabrání odtržení od krabice, palety nebo jakéhokoliv jiného přepravního obalu.
o Nalepovací obálky mohou také odlišit obsah jednotlivých balíků tím, že budou barevně rozlišené.
o Potisk je možný až čtyřmi barvami.
V podnicích s výrobními provozy jsou tito pomocníci vítáni pro vkládání dokumentů mezi jednotlivými technologickými operacemi. Využití je skutečně široké i z toho důvodu, že se vyrábějí v pěti základních velikostech.
ozdobené pytlíky

Ekologická varianta

Je také možné využít nabídky ekologických nalepovacích obálek. Ty jsou vyrobeny z ekologické degradabilní fólie s možností jednoduchého potisku. Ten je stylově v zelené barvě, aby se zdůraznila čistota produktu.
· Výhodou tohoto výrobku pro životní prostředí je to, že se tyto fólie vlivem vzdušné vlhkosti postupem času zcela rozpadnou.
Lepící sáčky můžete také využít praktickým způsobem i ve své domácnosti.
o Dají se použít jako pořadače různých drobností kupříkladu v šatní skříni.
o Ženy je mohou využít jako úložiště pro své šperky, na které se konečně nebude prášit a které budou mít kdykoliv k dispozici.
o Vhodné jsou i pro domácí kutily, kteří nedisponují přílišným prostorem pro uložení všech možných šroubků a matiček.
Jsou to prostě maličkosti, které mají velký význam.

Author: