Nikdy nevypadá nudně

K našim běžným povinnostem samozřejmě patří i pracovní schůzky a nejrůznější obchodní jednání. To vyžaduje elegantní oblečení, uhlazený a pečlivě upravený vzhled a vkusně zvolené doplňky. V oblékání pro takové příležitosti rozhodně nemůžeme popustit uzdu své fantazii a musíme vše volit velmi střídmě a nejlépe v tlumených barvách, které vyvolávají dojem serióznosti. O to více si užíváme chvíle, kdy můžeme vyrazit ven na procházku jen ve sportovním oblečení. Vlasy svázané do culíku, na nohou pohodlné tenisky a téměř bez líčení.
kabelka a tenisky.jpg
V ruce jen vodítko a u nohou oblíbeného čtyřnohého společníka. S sebou pár nezbytností, jako je telefon, piškoty, klíče. Kam je uložit? Tady je výbornou volbou látková kabelka. Skvěle se hodí ke sportovnímu oblečení, je lehounká a v případě ušpinění se velmi snadno vyčistí. Díky atraktivním vzorům a motivům nebude působit nikdy nudně a ke sportovnímu oblečení můžete volit i velmi hravé provedení kabelky.

Při procházkách venku, nebo nejrůznějších letních výletech je velmi vhodné provedení, které je doplněno o dlouhý popruh a můžete je tak snadno převléct křížem přes rameno. V takovém případě je nošení kabelky velmi pohodlné a vůbec vás neobtěžuje. Nemusíte se trápit neustálým porovnáváním na rameni, a přitom vám zajistí volný pohyb a prázdné obě ruce. Vaše nezbytnosti tak máte stále při sobě.
pár na mostě.jpg
Látkové kabelky jsou velmi vhodné i ve chvíli, kdy se chystáte třeba strávit den u vody. Můžete si vybrat z modelů, které jsou dostatečně objemné, avšak vynikají velkou nosností. Není problém tak nachystat do tašky nejen deku, plavky, opalovací krém a ručník, ale také velkou láhev s nápojem a občerstvení na celý den v podobě ovoce nebo zeleniny. Takový obsah tašky už něco váží, nemusíte však mít strach. Pro látkovou kabelku to nepředstavuje vůbec žádný problém.

Vyberte si z nádherných vzorů a nejrůznějších provedení. Trend je nakloněný pestrým barvám, dejte jim svůj hlas i vy.

Author: