Mějte krásné vlasy i pod čepicí

Patříte i vy mezi ty, kteří mají problém s tím, že jejich vlasy nejsou krásné pod čepicí ? Pak už vás nic takového trápit nemusí. V našem dnešním článku se dozvíte, jak na tuhle problematiku snadno a jednoduše vyzrát. Stačí jen číst dále a sami zjistíte, že odpovědi naleznete o pár řádků níže.
dívka s kšiltovkou

Jedním z řešení může být zainvestování do vlasových produktů, které jsou opravdu kvalitní. Základem pro boj s vlasy, které jsou vysušené nebo elektrizující je vhodně zvolená vlasová kosmetika. Je potřeba kvalitní šampón, kondicionér nebo maska na vlasy. Vhodné jsou ale i oleje, které dokáží vlasy ochránit před vlhkem. Jestliže máte problém s blednutím barvy nebo tepelným poškozením, pak byste měli začít používat proteinové spreje. Něco takového by rozhodně měly používat ženy, které si každý den žehlí vlasy. Za zkoušku určitě stojí i stylingová mlha, která je vhodní pro suché a zničené vlasy.

Jestliže jste zvyklí si každý den vlasy vlnit, dejte vlasům v zimních měsících trochu klidu. Vlasy musí v zimním období odolávat spoustě nepříznivým vlivům a tepelné zásahy by je mohly oslabit. Je jasné, že pokud nosíte čepice, lokny by se vám mohly rozpadnout a to raz, dva. Ani každodenní žehlení vlasům neprospívá. Vlasy tedy raději schovejte pod čepici nebo kapuci. Ochráníte je tak před nepříznivými vlivy.
zrzka s baretem

V zimních měsících je dobré vlasům dopřát zvláštní péči. Samotní kadeřníci radí, že je vhodné nechat si zastřihnout konečky každý měsíc, aby vaše vlasy vypadaly perfektně. Budou tak působit zdravěji a kvalitněji. Není vůbec žádnou pravdou to, že pod čepicí není vůbec nic vidět. Jestliže se bojíte, že vás váš kadeřník ostříhá příliš, je důležité mu to zavčas povědět. Domluvte se například pouze na centimetru každý měsíc.

Možná vás překvapí to, že při výběru nějakého toho zimního kulichu nerozhoduje pouze design. Čepici je vhodné mít trochu volnější a to z toho důvodu, aby se vám lépe nasazovala. Uvidíte, že se v ní ucítíte mnohem lépe a váš účes nebude tolik zatěžován. Svou roli hraje také materiál, ze kterého je vámi zvolená čepice vyrobena. Vždy si pečlivě přečtěte složení, než se rozhodnete o koupi.


Author: