Zubní kartáček


Zubní kartáček patří mezi věci, které používáme každý den a to několikrát. Pokud kartáček nepoužíváte, aspoň dvakrát denně měli byste tuto mezeru napravit. Díky pravidelnému čištění nedochází ke vzniku kazů a Váš chrup zůstává zdraví. Pokud čistění zubů podceníte, tak se můžete očekávat, že u zubaře zaplatíte nemalé peníze. V horších případech Vám může také zubař říct, ať se přehlásíte k někomu jinému, že máte příliš zanedbané zuby. Základem před vznikem kazů je, jak vybrat zubní kartáček Dentalescure, který bude šetrný k Vaším zubům a dásním.

Kartáček

Na kartáčku velice záleží a kdo si myslí, že ne, tak je na omylu. Kartáček je velice důležitý a je jedno jak moc často, si zuby čistíte. Pokud máte kartáček půl roku, tak Vám jen těžko poslouží tak dobře, jako nový kartáček. V dnešní době je na trhu však ohromné množství kartáčků a je těžké si mezi nimi vybrat. Nejlehčí možností je navštívit Vašeho zubaře a zeptat se ho, jaký by byl pro Vás vhodný. Každý kartáček má totiž jinou tvrdost štětin a je jinak šetrný k Vašim dásním. Pokud koupíte špatný, může docházet k častému krvácení dásní, což není pro Váš chrup dobré. Velmi záleží také na tom, jakou má kartáček ergonomii. Pokud se Vám špatně drží v ruce a po čistění máte ruku odrovnanou, tak se také nejedená o dobrou verzi. Dále je rozdíl také mezi štětinami, které můžou mít štětiny rovné, nebo vlnité.

Kartáček (2)

Na webových stránkách Dentalescure, se můžete podívat na nejrůznější odlišnosti mezi kartáčky a dočíst se mnoho zajímavostí. Najdete zde kartáčky, jak pro dospělé, tak pro děti a to včetně zubních past. Zkrátka je zde všechno, co potřebujete o kartáčkách a péči o zuby vědět.

Pokud tedy sháníte kvalitní kartáček, který dobře padne do ruky a je opravdu kvalitní, tak se obraťte na tuto firmu. Zaručeně Vás kartáček překvapí a už si nekoupíte jiný.

Author: