Zavírej za sebou, táhne …!

Tak tuto větičku vypouštíte z úst asi docela často, obzvláště v chladném zimním období, kdy topení jede na plný výkon a drahocenné teplo uniká otevřenými dveřmi na chodu, ne-li na volné schodiště.
Někdy ale nemusíte ani zavírat, abyste drahé teplo uchovali v obýváku, kuchyni, dětském pokoji, na chodbě, protože zavírání třeba nefunguje tak jak má, dvířka nedoléhají, těsnění se za ta léta vydrolilo. Obzvláště, když jste se přistěhovali do staršího bytu, kde pronajímatel nemá v oblibě renovaci staršího zařízení.

velký výběr plastových dveří

Co teď? Jestliže jste ve vlastním, pak to máte jednodušší, protože můžete začít zvelebovat váš majetek a vše opečovávat s péčí řádného hospodáře. Zkontrolujte všechny dveře. A pakliže máte omezený rodinný rozpočet, zauvažujte nad výměnou alespoň starých dřevěných vchodových dveří, které jsou léty všelijak prohnuté a zkroucené, což na první pohled nespatříte, ale cenné teplo uniká kdejakou škvírkou. Uvažovali jste i nad bezpečnostním zámkem? Pak pro vás máme radu. Nevyhazujte zbytečně drahé peníze za investici do starého vybavení, ale ušetřete teplo a položku za bezpečnostní zámek tím, že provedete celkovou výměnu za pvc dveře Vsetín.

dveřní zámek se zabezpečením

Nyní dokonce můžete pořídit vstup do bytu v akci, kdy je nabízejí s bezpečnostním kováním GU SECURY AUTOMATIC. Je to bezpečnostní skvělý systém, který nebývá obvyklým u běžných „plasťáků“. Naše pvc dveře Vsetín totiž disponují touto úžasnou vychytávkou, která zabezpečí vstup do vašeho bytu či domu a navíc zajistí, že se vám plastové dveře nikdy neprohnou a ani je nemusíte zabezpečit zamčením klíčem. Při dolehnutí totiž zcela automaticky vyjedou „střelky“, které garantují plné dotěsnění při k a ž d é m zavření. To znamená, že je skutečně nemusíte zajišťovat už ani klikou nebo zamčením. A navíc standardně je dodáváme zákazníkovi s vložkou, která je bezpečnostní.

Author: