Vyrazte se s přáteli skvěle bavit na laser game


Jestliže hledáte skvělou zábavu, která snadno zabije nudu vašich šedých dní, které se nepříjemně podobají jeden druhému, tak si rezervujte svůj termín a vyrazte na Laser game hru Challenge, což je zábava, která vás jednoznačně neomrzí.

Aztec (12)

A buďte si jistí tím, že to bude něco nezapomenutelného a mnohem lepšího než je vysedávání u akčních her na počítači. To, co zažijete naživo v aréně, to vám žádná počítačová hra nedá. Tím spíše, že laser game můžete hrát spolu s partou svých přátel, což je už tak samo o sobě zárukou skvělé zábavy, klidně i na celé odpoledne či na celý večer, když na to přijde. Samotná hra je sice http://www.dictionary.com/browse/sice poměrně krátká, ovšem můžete si her zahrát více, a navíc, nesmíte přece zapomenout na skvělé občerstvení, které si rovněž užijete na stejném místě, takže to, co prožijete v aréně, budete následně moci podrobně rozebrat se svými přáteli u něčeho dobrého k pití. Zkrátka a jednoduše řečeno, budete mít spoustu času na to se společně skvěle pobavit a zasmát.

lasergame_aztec04

A laser game jednoznačně přijde vhod také všem, kdo mají rádi adrenalin. Cítíte, jak vám buší srdce, když nevíte, odkud to do vás kdo napálí? A o takové horké chvilky zde jednoznačně nebude nouze.

Navíc, je skvělé, že jakmile se ve hře zdokonalíte, tak můžete vyzkoušet zase jinou, třeba i s jinou úrovní pokročilosti. K dispozici zde máte dvě odlišné arény a hned jedenáct perfektních her. Vyzkoušet tak můžete třeba pokročilou úroveň laser hry Challenge, která je ideální pro smíšené skupiny hráčů, které zahrnují jak začátečníky, tak pokročilé. Čím vyšší úrovně hry dosáhnete a čím více získáte bodů, tím pro vás bude namáhavější vyhrávat: při zasažení ztratíte více bodů, protihráče budete muset zasáhnout hned několikrát, zpomalí se vám kadence zbraně a tak dále. U takové hry se žádní nováčci nebudou muset obávat, že by vám nestačili.

Jisté však je, že ať už si vyberete libovolnou z nabízených her, takže se nudit nebudete.

Author: