Pohodlný kus nábytku v novém provedení

Pohodlně se usaďte, a odpočiňte si po práci. Že nemáte do čeho? U nás najdete perfektní designovou vychytávku do jakéhokoliv interiéru. uvidíte, že si ho oblíbíte, a sedět v něm bude jedna velká radost. O čem je řeč? Sedací vak Beanbag je hitem posledních let. oblíbily si ho snad všechny generace. Chcete vědět, co je na něm tak úžasného? Hned se to dozvíte.

sedací vaky

Je měkký a zároveň tvrdý. Obojího tak akorát. Určitě vás z něj nebudou bolet záda ani jiné části těla. Vak skvěle drží tvar, a dovolí vám, abyste si ho vytvarovali sami podle svého těla. Získáte tak jak oporu, tak pohodlné posezení.

Je omyvatelný. Tuto vlastnost ocení všichni milovníci čistoty a úklidu. Není nic snazšího, než povrch vaku snadno setřít vlhkým hadříkem, a to i v případě většího znečištění.

Popruhy si můžete odepnout. Vak je spojen popruhy, které si můžete kdykoliv oddělat. Díky tomu získáte buď vak na ležení, nebo na sezení.

Náplň si můžete přidat nebo odebrat. Vak je plněn kuličkami, takže si můžete regulovat jejich množství. Potřebujete méně nebo více kuliček? To už je na vás. Kuličky seženete ve většině galanterií.

Rozměry 189×140 cm jsou pohodlné pro jakoukoliv postavu. Nemusíte se bát na něj sednout, ani když jste větší postavy. Má trojité šití, a jen tak něco ho nerozbije.

Díky jeho skvělým vlastnostem si jej oblíbí celá rodina. Milují jej děti, které se na něm můžou i vydovádět, a odpočinou si na něm i dospělí po namáhavém dni v práci.

muž na vaku

Tento vak je jedinečným designovým kouskem, který se ve vaší domácnosti rychle zabydlí. Po prvním vyzkoušení už z něj nebudete chtít dolů. Hodí se kamkoliv, a můžete ho snadno přenášet, protože je s ním snadná manipulace, a jeho váha není vysoká. Pořiďte si náš super sedací vak, který si rychle získá celou vaši domácnost, a dopřejte si odpočinek, který jste tak dlouho hledali. Využijte skvělou akci, ve které můžete vak získat za skvělou cenu.

Author: