Ložnice


Nějak je to v lidech zakódováno, že si večer v posteli užívají erotického života. Proč ne, zatím je to ještě stále zadarmo a radost z toho mají oba. A tak se to děje buď pravidelně nebo jak kdy. Nezdá se, že by to mělo nějakou chybu. Ale má.

Po letech soužití se najednou stane, že se muž do ložnice bojí a od manželky se odtahuje. Posledně totiž zklamal a když to chtěl podruhé napravit, vyšlo to nastejno. Muž o tom nechce mluvit a žena se domnívá, že si našel jinou partnerku. Nenašel, jen přišel do věku, kdy už mu erotika nic neříká, protože je, jak se lidově říká impotent.

ložnice

Tohle potká každého muže v určitém věku. Nedá se říci přesně kdy. Někoho dříve, jiného později. Nikdo nikdy neví, kdy se to stane, a i přes veškeré pokusy se to nedá ani nijak určit. Mozek jednoho dne vyšle pokyn hormonům, že už nejsou tam někde důležité, ale že jsou potřebné jinde. A tak se milé hormony odeberou jinam aniž na to upozorní nebo zamávají na pozdrav. A milá muž je z toho tak akorát na mrtvici. Pokud není poučen, bude to s ním už jen a jen horší.

ložnice

Samozřejmě, že tomu tak být nemusí. Žijeme v moderní době, kde se umíme utkat i s jinými nemocemi a vyhráváme. Nejinak je tomu i v léčbě erektilní dysfunkce. Zkazky o operaci jsou jen pitomosti, které si někdo vymýšlí a pouští do světa. A lék na tuto nemoc, který se nazývá oral jelly sildenafil, nepůsobí stále ale jen v určitou dobu a po určitou dobu. Pánové by jej měli použít tak půl hodinky před tím, než se začnou eroticky projevovat. Účinek by měl trvat zhruba hodinu, ale tento údaj není naprosto přesné. I to použití se musí pán naučit. Každé tělo je totiž jiné a také lék jinak přijímá. Takže nějaké údaje o hodinách či dokonce minutách jsou skutečně pouze hrubě orientační. A ještě taková poznámka navrch. Pánové, lék účinkuje jen, když se snažíte. Pokud budete jen ležet, nepomůže vám.

Author: