Zápichy do svatebního dortu

V průběhu svatebního dne si lidé užívají uvolněné zábavy, dobrého jídla a všudypřítomného pocitu pohody. Málokdo si však uvědomuje, co všechno vysněnému dni D předcházelo. Kolik hodin strávených plánováním, vysilující telefonáty a koordinace všeho a všech. Co všechno musí nevěsta s ženichem zařídit je mnohdy jen těžko uvěřitelné. Nejedná se jen o jídlo, pití, místo konání, svatební dort, hudbu a květiny. Ve hře jsou i menší věci, díky kterým je celek dokonalý. Zároveň je potřeba mít neustále na paměti, že vše musí společně ladit. Není to vždy jednoduché, výsledek však stojí za to.

svatební dort

Dominantou svatebního veselí je svatební dort. Ještě, než dojde k samotnému prvnímu společnému zakrojení novomanželů doprovázeného bujarým potleskem všech přítomných, nachází se po většinou dort uprostřed sladkého baru, kam láká mlsné pohledy svatebčanů. Aby bylo všem jasné, že se jedná o výjimečný dort, který se nenachází na jen tak ledajaké oslavě, bývá precizně ozdoben. Velmi oblíbené jsou pak zápichy do svatebního dortu.

krájení svatebního dortu

Zápichy do svatebního dortu https://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-produkty/svatebni-stolovani/zapichy-do-svatebniho-dortu/ naznačují, k jakému účelu je dort určen. Vedle klasických českých nápisů, jakými jsou Pan paní, si můžete vybírat i z nápisů v anglickém jazyce. Jedná se o vkusný doplněk, díky kterému bude dort působit uceleným a elegantním dojmem. Zápichy jsou ideální pro účely fotografování, jelikož po letech si budete jen těžce vybavovat chuť, jakou váš svatební dort měl. Budete nad fotografiemi vzpomínat na to, jak vypadal, co o něm soudili příchozí návštěvníci a vybavíte si právě dominantní nápis svědčící o vašem slavnostním dnu.

Svatební zápich do dortu je možno si zanechat jako vzpomínku. Jedná se o věc, kterou si můžete uchovat a třeba po letech v rámci vašeho výročí vytáhnout a umístit na nový dort. Svatba je dnem, který navždy změní váš život. Neponechejte žádnou věc náhodě a mějte ji dokonalou.

Author: