Kvalitní zábradlí na míru

Máte doma na Vašem schodišti už staré zábradlí, které sotva drží, natož, aby sloužilo jako opěrný bod? Pokud ano, tak neváhejte a vyměňte staré zábradlí za nové, které rozzáří celou místnost. Zábradlí je totiž velice důležité a slouží nejen k bezpečné chůzi, ale také slouží jako opěrný bod. Ten je velice důležitý u starších lidí, kteří nevyjdou schodiště najednou, ale potřebují se během výšlapu zastavit. Pokud tedy máte stará schodiště, neváhejte a zvolte nové kovové zábradlí Fa-havlicek i schodiště.

kovové zábradlí

Firma fa-havlíček, je vyhlášená a zákazníci, kteří si nechali zhotovit schodiště u této společnosti, jsou velice spokojení. Díky jejich činnosti, která začala už v roce 1987, získali mnoho zkušeností a dokonale vědí, jak by mělo schodiště a zábradlí vypadat. Tato společnost má navíc vlastní tým projektantů, kteří využívají profesionální software. Tito projektanti mají kreativní přístup v oblasti designu a můžete si tak být jistí, že Vaše schodiště bude nejen funkční, ale také hezké na pohled. Samozřejmostí je, že firma využívá pouze kvalitní materiál, se kterým má dlouholeté zkušenosti. Navíc tato firma působí po celé Evropě, kde získala nejen zkušenosti, ale i inspiraci, přenést zahraniční designe k nám. Firma řeší samozřejmě i zakázky na klíč a má podloženou certifikovanou odbornost.

kovové zábradlí

Na internetových stránkách této společnosti, se dozvíte spoustu zajímavých informací o společnosti, ale i o jejím fungování. Kromě schodišť a zábradlí se firma věnuje také vybavení interiéru, obložení stropů a také vchodovým dveřím. Veškeré fotografie jejich práce najdete na stránkách, kde můžete získat inspiraci právě pro svojí přestavbu.

Pokud tedy sháníte firmu, která udělá kvalitně schodiště, i zábradlí, tak zvolte firmu fa-havlíček. Nejen, že výsledné dílo bude nádherné na pohled, ale také bude funkční a bezpečné.

Author: