Kam zaparkovat sekačku, zahradní nářadí či kočárek? Máme pro vás řešení


Výhoda sklepu

Možná jste dům kupovali už bez sklepa, možná jste si stavěli vlastní a uznali jste, že sklep nepotřebujete. A možná až po nastěhování a pár letech zjišťujete, že sklep není úplně špatná věc. Muž zde může mít dílnu a kutit nebo opravovat potřebné věci, dá se sem schovat sekačka, brambory či pračka. Sklep je místo, kam běžně nechodí návštěvy, takže vám je odpuštěn nepořádek. Dokonce může sklep obývat i vaše kočka či pes, pokud je nechcete mít doma a je vám jich líto, když je venku zima a prší.

sekačka_na_trávu

Výhod sklepa je mnoho. Na druhou stranu nebývá v zimě sklep vytápěn, proto pokud nemáte v domě podlahové topení, může vám být od země chladno, takže si budete muset pořídit bačkory. A kam tedy s věcmi když nemáte sklep nebo je příliš malý?

Zahradní domek k nezaplacení

Na běžné nářadí, zahradní nábytek či lehátka si můžete pořídit na zahradu dřevěný, plastový nebo plechový domek. Prodávají se tzv. stavebnice, kdy vám domů přivezou domek rozložený a vy si ho pouze postavíte, nebo máte v ceně zahrnutou i stavbu. Dejte si ale pozor, většinou nebývá součástí krytina na střechu a podlaha a u dřevěných domků nátěr. Proto počítejte ještě s pár tisíci navíc. Do domku můžete dát i dětské hračky, odrážedla, kola nebo gril.

zahradní_domek

Dokonce do něj můžete parkovat i dětský kočárek, abyste ho nemuseli tahat do schodů nebo si zbytečně nezamazali od bláta verandu.

Kam s autem

Určitě také nemáte rádi to zimní škrábání zamrzlých skel a naopak letní vedro v autě, zrovna když potřebujete rychle odjet. Řešením by byla dřevěná zástěna na zahradu, která ochrání částečně před mrazem a v létě před sluncem. Pokud máte krb či kamna, potřebujete dřevo. Ale kde ho uskladnit, aby na něj nepršelo a dobře vyschlo? Pokud vám za autem či vedle něj zbývá nějaké místo, využijte ho právě pro polena. Zahřejete se nejen při jejich rovnání ale i v zimě při jejich hoření v krbu.

Author: