Bez sexu to nejde

Všichni, alespoň v jednou v životě, toužíme zažít ten dynamický sex, o kterém toho tolik slyšíme. Valná většina lidí se k němu ale nedostane. Ono stále je to jenom o reprodukci, ale proč si ji vlastně nezpříjemnit? Často se lidé mohou dočíst, že jediné, co je třeba, tak je správná poloha nebo udělat si nějaký ten obleček. Ani obleček či hračka, ani žádná poloha však nedokáže skutečně zaručit dobrý sex.
partneři pod peřinou
Protože je to prostě jenom o lidech. Šťastný pár je takový, který se baví nejen o všedních radostech a starostech, ale také o sexu. Mluví spolu, objevují spolu. Bez toho to nejde. Pokud si partneři navzájem neřeknou, co by chtěli či co by čekali od toho druhého, tak je jenom otázka času než to začnou hledat u druhého. Samozřejmě, pokud se nenaučí bavit o svých tužbách a pocitech, je velmi těžké najít toho „správného partnera“, protože stane se málokdy, že na sebe lidé narazí náhodou a sednou si. CO nejde, to je třeba cvičit. Co jde, to je třeba zdokonalit. Tak to je holt i tady. může sloužit jako inspirace všem, kteří chtějí na své technice „trochu zamakat“.
otisk rtů

Proč vlastně zahýbáme

Protože nám často něco ve vztahu chybí. Něco, co pokládáme za natolik důležité, že se rozhodneme vystoupit ze vztahu a hledat někoho třetího, kdo nám to dodá. Může to být právě dobrý sex, ale také láska či důvěra. Ale vždycky nám něco schází. Ovšem, kdo podvádí jenom proto, že chce, tak to už je jiná liga. Nebo kdo má až nadměrné touhy. Avšak obecně můžeme říci, že všechno se dá řešit, pokud je vůle a čas. Mnohdy ale ani vůle a ani čas nejsou.
předehra k sexu

Děti dokážou být pořádná překážka

A to vlastně ve všem. Jakmile si pořídíte děti, tak spadne velký kámen mezi každý pár. Potom je jen otázka, jak dobře to daná dvojice zvládne. Pokud se dokáže přes tento balvan přenést, tak je to jedině dobře.

Author: