Bazén je bazén


Koupání se patří jednoznačně k létu. Bez toho si čas prázdnin a dovolených v tomto období snad ani nedokážeme představit. A muselo by to být hodně deštivé léto, aby nás to netáhlo někam k vodě, abychom raději seděli zavření doma. Někdy dokonce dokážeme trávit u vody celé dny a třeba i nejen dny, aniž by nám cokoliv scházelo ke štěstí. Někdo vyráží za vodou jen do blízkého okolí, někdo třeba naopak až k hodně vzdáleným mořím a oceánům. A kdo z nás to mívá zaručeně nejlepší? Ten, kdo zamíří ke svému vlastnímu bazénu. Možná by se mohlo zdát, že bazén tou nejlepší volbou není, ale opak bývá pravdou.

žena v bazénu

Jistě, moře je větší a také exotičtější a i řeky, potoky nebo jezera mají své kouzlo, ale bazén je prostě bazén. Vždyť kde je voda nejčistší? V bazénu, kde to můžeme i sami ovlivnit. Kde nás nikdo nevítaný neobtěžuje? Přece u našeho bazénu, kam nemohou chodit nezvaní hosté, jak je to jenom napadne. Kde můžeme vstoupit do vody bez ohledu na denní dobu, v níž po tom zatoužíme, kde se můžeme koupat ve všední den i ve svátek? Jedině ve vlastním bazénu.

kruh v bazénu

A tak si my lidé bazény hojně pořizujeme. Mnozí z těch, kteří už vlastní nějakou parcelu, si nějakou podobnou vodní nádrž koupili, mnozí o tom uvažují a mnozí tak jistě i ještě učiní. A jestli se k podobnému kroku někdo stále nemůže rozhoupat? Pak je to obvykle proto, že se dotyčný obává, že je to nad jeho finanční možnosti. Což by sice někdy mohla být pravda, ale to jedině u luxusnějších obřích bazénů. Zatímco nejlevnější bazény do země nevyjdou tak draho, aby si je nemohli průměrní našinci dovolit.

I vy na takový bazén určitě peníze sehnat dokážete. Chce to jenom chtít. A doporučil bych vám, abyste chtěli. Protože sami už zanedlouho poznáte, oč je život s bazénem lepší než život bez něj. Už za pár dní tu totiž bude léto. A jestli si včas bazén nepořídíte, nebude vám v horku vůbec příjemně.

Author: